VLIV AUTOTRAKČNÍHO LEHÁTKA NA KOSTRU
V obrácené poloze na autotrakčním lehátku se svaly rychle uvolňují a páteř se citelně prodlouží už po několika minutách. Toto prodlužení je způsobeno znovunasátím tekutiny do jádra ploténky, které vyživuje chrupavku. Tím dochází k regeneraci meziobratlových plotének. Vzhledem k tomu, že pro bolesti zad je charakteristické jejich opakovaní a věkem dochází k degenaraci, je to důvod pro pravidelné používání lehátka. Obrácenou polohou na autotrakčním lehátku dosahujeme:


KONTAKT
NOVINKY
„16 forem Tai chi“
Dovoluji si Vám nabídnout kurz čínského zdravotního cvičení.
Jedná se o sestavu...
AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKANově v prodeji Autotrakční lehátka českého výrobce za jeho cenu.
Více informací...
VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ AUTOMATICKÉ KRESBY, 12. - 14. října 2012Seminář probíhá na samotě v nádherné přírodě v Penzionu Stanský mlýn v blízkosti...
VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ AUTOMATICKÉ KRESBY V BRNĚ, 16. a 17. června 2012Seminář probíhá v Masérské škole Mgr. Romana Šimáčka v Brně.
Malování je... NEJPRODÁVANĚJŠÍ
ANKETA
Cítíte se zodpovědni za své zdraví?
Ano, zcela
Dovoluji si Vám nabídnout kurz čínského zdravotního cvičení.
Jedná se o sestavu zdravotních cviků pocházejících z asijských bojových umění. Sestava harmonizuje tělo, mysl, zbavuje stresu, uvolňuje meridiány.
Při pravidelném cvičení je zárukou pevného fyzického a duševního zdraví. Cvičení je vhodné pro všechny věkové skupiny včetně těhotných.
Cena za 10 lekcí + 2 náhradní je 1 000,- Kč.
Cvičíme od 10. dubna 2012 každé úterý od 17 hodin v areálu fotbalového hřiště v Miřeticích.
Přihlašet se můžete i v průběhu kurzu. Jeho délka bude upravena podle zájmu o cvičení.
Přihlaste se, prosím, předem na tel. 777 938 555 nebo na info@celostni-lecba.cz.
Na kurz je možné vystavit DÁRKOVÝ POUKAZ.
AUTOMATICKÁ KRESBA - jednodenní seminář 9. června 2012Jednodenní seminář Automatické kresby proběhne v Hlinsku 9. června 2012. Více informací naleznete v sekci léčba/Automatická kresba - semináře.
AUTOMATICKÁ KRESBA - víkendový seminář v Brně 16. a 17. června 2012Seminář probíhá v Masérské škole Mgr. Romana Šimáčka v Brně.
Malování je prokládáno povídáním v kruhu a řízenými relaxacemi.
Malujeme v sobotu a v neděli od 9 do 16 hodin s hodinovou polední přestávkou.
Cena tohoto semináře je 2 000,- Kč.
Na seminář je třeba se přihlásit předem zde.
Na seminář je možné vystavit dárkový poukaz (pro dárkový poukaz pište na info@celostni-lecba.cz).
Více informací v sekci Automatická kresba - semináře, případně mě neváhejte kontaktovat.
AUTOMATICKÁ KRESBA - víkend 12. - 14. října 2012
Seminář probíhá na samotě v nádherné přírodě v Penzionu Stanský mlýn v blízkosti Hlinska v Čechách.
Malování je prokládáno povídáním v kruhu, uvolňujícími cvičeními, řízenými relaxacemi, pobytem venku a masážemi. Seminář končíme namalováním vlastního intuitivního obrazu na plátno.
Začínáme v pátek v 17 hodin a končíme v neděli v 15 hodin.
Cena 2 500,- Kč zahrnuje ubytování, program a materiál.
Na seminář je třeba se přihlásit předem (telefonicky nebo e-mailem).
Vaše místo na semináři je zarezervováno po jeho zaplacení a to buď hotově v ordinaci v Hlinsku nebo převodem na účet. Číslo účtu je 2700084216/2010, VS je datum semináře a do zprávy pro příjemce napište své jméno.
Na seminář je možné vystavit dárkový poukaz.
Více informací v sekci Automatická kresba - semináře, případně mě neváhejte kontaktovat.