VLIV AUTOTRAKČNÍHO LEHÁTKA NA KOSTRU

V obrácené poloze na autotrakčním lehátku se svaly rychle uvolňují a páteř se citelně prodlouží už po několika minutách. Toto prodlužení je způsobeno znovunasátím tekutiny do jádra ploténky, které vyživuje chrupavku. Tím dochází k regeneraci meziobratlových plotének. Vzhledem k tomu, že pro bolesti zad je charakteristické jejich opakovaní a věkem dochází k degenaraci, je to důvod pro pravidelné používání lehátka. Obrácenou polohou na autotrakčním lehátku dosahujeme:

  • předcházení vzniku statických poruch páteře(skolióza) u mladých jedinců
    v období růstu
  • prevence vzniku bolestivých vertebrogenních stavů (bolestí zad)
  • léčby všech bolestivých vertebrogenních syndromů
  • léčby poruch statiky páteře mladých jedinců (vadné držení těla, skoliotické a kyfotické držení těla, léčby skolióz všech stupňů)

Bolestivý stavStav bezbolesti

KONTAKT

Erika Šafránková
Horní Holetín 161
539 71 Holetín
tel: +420 777938555
napište nám
Ordinace: Ležáků 642, 539 01 Hlinsko

NOVINKY

arr3„16 forem Tai chi“  Dovoluji si Vám nabídnout kurz čínského zdravotního cvičení. Jedná se o sestavu... arr3AUTOTRAKČNÍ LEHÁTKANově v prodeji Autotrakční lehátka českého výrobce za jeho cenu. Více informací... arr3VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ AUTOMATICKÉ KRESBY, 12. - 14. října 2012Seminář probíhá na samotě v nádherné přírodě v Penzionu Stanský mlýn v blízkosti... arr3VÍKENDOVÝ SEMINÁŘ AUTOMATICKÉ KRESBY V BRNĚ, 16. a 17. června 2012Seminář probíhá v Masérské škole Mgr. Romana Šimáčka v Brně. Malování je...

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

ANKETA

Cítíte se zodpovědni za své zdraví?

Ano, zcelaAno, zcela 37% Ano, ale ne při všech onemocněních.Ano, ale ne při všech onemocněních. 24% Nevím.Nevím. 21% Vůbec neVůbec ne 17%

OBCHODNÍ PODMÍNKY, VELKOOBCHOD » Další práva a povinnosti
Další práva a povinnosti smluvních stran

1.1.      Kupující nabývá vlastnictví ke zboží zaplacením celé kupní ceny zboží.

1.2.      Kupující bere na vědomí, že programové vybavení a další součásti tvořící webové rozhraní obchodu (včetně fotografií nabízeného zboží) jsou chráněny autorským právem. Kupující se zavazuje, že nebude vykonávat žádnou činnost, která by mohla jemu nebo třetím osobám umožnit neoprávněně zasahovat či neoprávněně užít programové vybavení nebo další součásti tvořící webové rozhraní obchodu.

1.3.      Kupující není oprávněn při využívání webového rozhraní obchodu používat mechanismy, programové vybavení nebo jiné postupy, které by mohly mít negativní vliv na provoz webového rozhraní obchodu. Webové rozhraní obchodu je možné užívat jen v rozsahu, který není na úkor práv ostatních zákazníků prodávajícího a který je v souladu s jeho určením.

1.4.      Prodávající není ve vztahu ke kupujícímu vázán žádnými kodexy chování ve smyslu ustanovení § 53a odst. 1 občanského zákoníku.

1.5.      Kupující bere na vědomí, že prodávající nenese odpovědnost za chyby vzniklé v důsledku zásahů třetích osob do webové stránky nebo v důsledku užití webové stránky v rozporu s jejich určením.


 

 

MDI1ZT